Zapraszamy w godzinach:

pn. 13:00 - 21:00

wt. - pt. 11:00 - 21:00

sob. - niedz. 11:00 - 22:00kom: 797 09 07 10

Gospoda

Gospoda u Wandzi i Jędrusia to miejsce, gdzie możesz skosztować tradycyjnej, beskidziej kuchni. Dokładamy największych starań, aby nasi goście nie tylko ucieszyli swoje podniebienia, ale również nasycili żołądki - u nas porcje są naprawdę duże.

Kierując się dbałością o tradycyjne receptury naszych dań nie używamy polepszaczy i chemikaliów. Wiemy, że podstawą dobrej kuchni są świeże składniki najlepszej jakości.

Warto odwiedzić gospodę nie tylko ze względu na pyszne jedzenie, ale też po to by odpocząć i ciekawie spędzić wolny czas. Często biesiadowanie upływa przy muzyce na żywo lokalnych kapel góralskich. Dla naszych gości przygotowaliśmy również stoły z zadaszeniem na wolnym powietrzu.

Specyficzna atmosfera, jaki tworzy Gospoda sprzyja organizacji niezapomnianych przyjęć okolicznościowych. Organizujemy wesela, chrzciny, spotkania biznesowe, eventy.

Serdecznie zapraszamy również na potańcówki i imprezy sezonowe, jak sylwester czy andrzejki, o których informujemy na bieżąco w zakładce „aktualności”.